BiznesTrendy2018

Prelegenci

Witold Orłowski

Prof. Witold Orłowski
Profesor nauk ekonomicznych, rektor Akademii Vistula w Warszawie, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i główny doradca ekonomiczny PwC Polska. Członek Narodowej
Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.
Popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet, autor 11 książek i ponad 200 publikacji naukowych.

Andrzej Jacaszek

Andrzej Jacaszek
Ceniony mówca inspiracyjny i prelegent zapraszany na największe wydarzenia polskiej sceny biznesowej. Występował razem z takimi sławami jak Hermann Simon, Alex Osterwalder czy Pankaj Ghemawat. Większość swojej ponad 20-letniej kariery na wysokich szczeblach zarządzania spędził w pionach sprzedaży i marketingu.
Pracował m.in. dla takich firm jak: Medicover Holding BV, Norwich Union, TUiR Warta SA, Agros Holding SA, B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o.. Od 2004 roku jest wykładowcą w ICAN Institute, od 2006 roku wydawcą „Harvard Business Review Polska”.
W latach 2004-2005 pełnił funkcję wiceministra finansów RP. W 2016 roku po raz drugi został wybrany na wiceprezydenta Pracodawców RP na 5-letnią kadencję, gdzie odpowiada za obszary związane ze szkoleniami oraz nauką i biznesem.

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś
Dziennikarz, gospodarz programów telewizyjnych, konferansjer i prowadzący wydarzenia specjalne, konferencje oraz gale.
Jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy
i prezenterów telewizyjnych w Polsce.
Laureat czterech Wiktorów, w tym Super Wiktora
za całokształt dokonań oraz Telekamery.
Specjalista w dziedzinie wystąpień publicznych,
autoprezentacji i kontaktów z mediami.

Karol Mirosz-Dudkowski

Wojciech Kropiewnicki

Wojciech Kropiewnicki
Praktyk w budowaniu i wdrażaniu programów ubezpieczeń grupowych dla klientów korporacyjnych. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z największymi podmiotami gospodarczymi na rynku. Był Dyrektorem Generalnym w PZU Życie odpowiedzialnym za sprzedaż ubezpieczeń grupowych. Obecnie kontynuuje pracę w ubezpieczeniach grupowych w AVIVA.

Grzegorz Zajączkowski

Grzegorz Zajaczkowski
Od 2008 zajmuje się reklamą internetową zawodowo. Po kilku latach, praca stała się jego hobby.
Jak sam mówi “Tak. Kręcą mnie reklamy i nie boję się do tego przyznać. Lubię dzielić się wiedzą i zarażać do świadomej emisji reklam, takich jakie sami byśmy chcieli oglądać.”
Przygotowywał, projektował i wdrażał kampanie multimedialne (internet, prasa, video, event, ambient) z budżetem od 300 zł do ponad 400 tysięcy złotych. Aktualnie pracuje w Polska Press Grupa, a swoim doświadczeniem dzieli się na blogu Marketing na luzie

Jarek Zarychta

Jarosław Zarychta
Ekspert i pasjonat nowoczesnych technologii ICT mających zastosowanie w przemyśle, energetyce i produkcji. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał jako programista 15 lat temu tworząc aplikacje dla sektora finansowego, następnie samorządowego i telekomunikacyjnego. W kolejnych latach uczestniczył w licznych projektach informatycznych dla branży energetycznej, w tym modernizacji i rozwoju Systemu Informatycznego Rynku Energii. Od 7 lat zajmuje się rozwojem biznesu w największych spółkach IT oferujących swoje produkty i usługi do segmentu Enterprise w Polsce i w Europie. Autor wielu koncepcji produktowych, modeli biznesowych i publikacji prasowych. W firmie Microsoft pełni rolę Dyrektora Rozwoju Rynku i jest odpowiedzialny za rozwój oferty firm partnerskich dla branży przemysłowej, produkcyjnej i energetycznej w obszarze rozwiązań dostępnych w chmurze Microsoft AZURE. Menedżer i ekspert IT z wykształcenia. Prywatnie motocyklista i pasjonat sportów wodnych. Płetwonurek w stopniu Ratownika, sternik jachtowy i motorowodny.

Joanna Franczak

Joanna Franczak
Współwłaścicielka m.in. pięciogwiazdkowego hotelu Bohema, restauracji Weranda czy karczmy Rzym. Dbałość o detal to wspólny mianownik jej inwestycji. To właśnie ona uwierzyła, że w Bydgoszczy jest miejsce na luksusowy hotel butikowy, w którym stworzyła i od dziewięciu lat prowadzi cykl spotkań Artyści w Bohemie. Joanna Franczak zbudowała w sumie dziewięć marek, które łączy ten sam duch.

Sławomir Marciniak

Sławomir Marciniak
Swoje ponad 25-letnie doświadczenie zdobywał zarządzając firmą zajmującą się doradztwem i wykonawstwem aranżacji wnętrz zgodnie z najnowocześniejszymi trendami we wzornictwie, ergonomii i pozytywnej architekturze wnętrz.

Krzysztof Matela

dr Krzysztof Matela
Praktyk biznesu z ponad 25 letnim doświadczeniem w zarządzaniu różnej wielkości spółkami. Przez 20 lat był prezesem zarządu jednej z największych firm windykacyjnych w Polsce. Współzałożyciel i długoletni prezes zarządu Polskiego Związku Windykacji. Wiceprezes Business Centre Club. Obecnie zaangażowany w działalność konsultingową i doradztwo strategiczne. Lubi wyzwania, uwielbia twórcze burze mózgów i jest zwolennikiem myślenia lateralnego. Zapalony motocyklista i nurek. Z wykształcenia socjolog, z doświadczenia manager, windykator, wykładowca akademicki i handlowiec, z pasji – organizator i reorganizator.

Michał Przybylski

Michał Przybylski
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie ze specjalizacjami w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Zarządzania Projektami. Jest również podwójnym stypendystą Fundacji im. Lesława A. Pagi. Jako członek zespołu Innowacji i B+R brał udział m. in. w projektach dotyczących opracowania strategii i modelu funkcjonowania centrum innowacji dla dużych korporacji (w tym SSP), opracowaniu koncepcji funkcjonowania wehikułów inwestycyjnych, komercjalizacji innowacyjnych technologii oraz przygotowywaniu koncepcji projektów B+R oraz strategii funkcjonowania centrum B+R. Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwój obszaru wspierania innowacji wewnętrznych, open innovation oraz internacjonalizacji działalności innowacyjnych przedsiębiorstw w PwC.

Anna Urbańska

Anna Urbańska
Neurocoach, Master Trener Structogramu – metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło już ponad 10 tysięcy osób.
Absolwentka pięciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach. Zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose.

Joanna Skrzeczkowska

Joanna Skrzeczkowska
Od ponad 5 lat specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa własności przemysłowej, w tym rejestracją i ochroną znaków towarowych, prawem autorskim oraz ochroną dóbr osobistych. Z powodzeniem zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu własności intelektualnej jednej z wiodących, niemieckich marek odzieżowych zarówno na polu cywilnym, w tym poprzez reprezentację w postępowaniach przeciwko największej polskiej marce odzieżowej, karnym, administracyjnym (obejmującym procedury celne), jak również zabezpieczeniem portfolia znaków towarowych spółek z branż farmaceutycznych, środków ochrony roślin i spożywczych.

Grzegorz Turniak

Grzegorz Turniak
Grzegorz Turniak niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska. Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2002-204 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Grzegorz jest współautorem książek: z Jackiem Santorskim “Alchemia Kariery”, z Romanem Wendtem “Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i z Witoldem Antosiewiczem “Praktyczny poradnik networkingu”.

Hubert Szczepanik

Jestem absolwentem zarządzania na wydziale inżynierii produkcji
Politechniki Warszawskiej. Pracę w Avivie (wcześniej Commercial Union)
rozpocząłem w 2001 roku w dziale obsługi klienta w spółce Ubezpieczeń na
Życie. Od 2005 roku jestem związany z Aviva Investors Poland TFI S.A,
gdzie pełnię funkcję dyrektora ds. wsparcia sprzedaży. Jestem odpowiedzialny
za sprzedaż, marketing i obsługę klienta oraz zarządzanie ofertą funduszy
dla Klientów indywidualnych oraz programów emerytalnych i inwestycyjnych
dedykowanych dla Klientów instytucjonalnych.

Agnieszka Figiel

dr Agnieszka Figiel
Chociaż jest doktorem socjologii, skończyła studia podyplomowe „Systemy baz danych” i „Zaawansowane techniki analityczne w biznesie” i z tym związała swoją przyszłość. Zawodowo Data Scientist: badacz, broker informacji
i wiedzy, analityk ilościowy i jakościowy. Zrealizowała ponad 40 projektów o różnej skali, zarówno naukowych, jak i komercyjnych; była konsultantem metodologicznym w kilkudziesięciu kolejnych.
Interesuje ją: eksploracja danych, analiza językowa i statystyczna, oraz marketing i social media.

Artur Jabłoński

Artur Jabłoński
Specjalizuje się w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC (Google & Social Media Ads). Pracował m.in. dla: TVN, naTemat, Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Sphinx, Województwa Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego, czy Instytutu Matki i Dziecka. Prowadzi szkolenia ze skutecznej reklamy na Facebooku. Na sali szkoleniowej spędził już ponad 3 tysiące godzin. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com oraz bestsellerowej książki „Jak pisać, żeby chcieli czytać”. Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce.

Sponsor Główny

Partnerzy Merytoryczni

Patronat

Organizatorzy

 

TANDEM Agencja Marketingowa w swojej ofercie proponuje pełen pakiet usług, jednak lubi zaczynać od małych, zleceń: pojedynczego rysunku, pisma czy niewielkiego artykułu. Stopniowo poznaje kolejne potrzeby, wartości i wymagania Klienta, co pozwala na dalszy rozwój skutecznej współpracy.
TANDEM to szerokoprofilowa agencja marketingowa, skupiająca grono specjalistów, wykwalifikowanych w każdej dziedzinie marketingu. W ofercie ma pełen pakiet usług: doradztwo reklamowe, kompleksową kreację marki, badania i audyty marketingowe, organizację wydarzeń promocyjnych, obsługę public relations czy prowadzenie działań na poziomie wizerunku, produktu i komunikacji. Od początku istnienia firma specjalizuje się w event marketingu, realizując spektakularne wydarzenia merytoryczne, promocyjne i okolicznościowe.
Misją agencji jest partnerska współpraca z klientem, oparta na wzajemnym zaufaniu oraz gwarancja indywidualnego podejścia. Podstawowy czynnik warunkujący zadowolenie obu stron jest wypracowany drogą efektywnego modelu, łącząc komunikatywność i decyzyjność. Współpraca w takiej formie gwarantuje zadowalające wyniki, satysfakcjonujące obie strony.

oraz

Pracodawcy Pomorza i Kujaw to wiodąca organizacja zrzeszająca przedsiębiorców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Reprezentuje wspólne interesy przedsiębiorców. Zachęca ich do stosowania wysokich norm etycznych i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.
Pracodawcy Pomorza i Kujaw kojarzeni są ze skutecznym wspieraniem konkurencyjności i innowacyjności firm. Stara się uruchamiać inicjatywy prowadzące do trwałych relacji biznesowych między firmami. Działa na rzecz ich sieciowej współpracy oraz intensywnej wymiany doświadczeń. Motywuje do dzielenia się wiedzą o rynkach.
Organizacja realizuje kompleksowe usługi informacyjne, szkoleniowe i doradcze dla firm. Dzięki temu przedsiębiorcy otrzymują pomoc w pełni odpowiadającą ich potrzebom rozwojowym. Zakres i profesjonalizm jej działania potwierdza akredytacja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Bazy Usług Rozwojowych i status ośrodka innowacji. Doradza przedsiębiorcom w wyborze strategii rozwoju i realizacji innowacyjnych projektów. Dostarcza im wiedzę niezbędną dla profesjonalnego zarządzania firmą. Organizuje liczne seminaria, konferencje i szkolenia, dzięki którym przedsiębiorcy podnoszą kompetencje swoich kadr.

 

TANDEM Agencja Marketingowa Sp. z o.o.  

ul. Fordońska 246, 85-766 Bydgoszcz

sekretariat@tandem.pl

kom. 797599316

Do góry